De leerlingen kregen hiervoor vandaag een brief mee, hieronder vindt u de info in een notendop.

Om de verspreiding van het coronavirus af te remmen heeft de overheid beslist om vanaf volgende week de scholen te sluiten. Deze maatregel gaat in op vrijdag 13 maart om 24 uur en duurt t.e.m. 3 april 2020.

Aangezien de school voor minimaal 3 weken dicht gaat is het belangrijk te weten dat:

  • tijdelijk onderwijs aan huis wordt opgeschort;
  • individuele stages worden opgeschort;
  • onze schoolbussen niet rijden;
  • u als ouder/opvoeder geen toegang heeft tot het schoolgebouw;
  • het oudercontact van donderdag 02/04 verplaatst zal worden.

Als u zelf niet kan instaan voor opvang, kan u op de school terecht voor minimale opvang: laat maandag 16/3 voor 11u telefonisch op 015/20.27.61 (alleen op dit nummer) weten of uw zoon/dochter opvang nodig heeft. Alleen zo kunnen we deze opvang organiseren.

Wij hopen met het hele team van Sint-Janshof dat al onze leerlingen, u en uw familie deze periode in de beste omstandigheden doorkomen.

Categorieën: nieuws